Narnia Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gerçek Narnia Fanlarının sitesi...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ben barnes kimdir?

2 posters
YazarMesaj
ed_zynp
Narnia Aslanı
Narnia Aslanı
ed_zynp

ben barnes kimdir? Empty
MesajKonu: ben barnes kimdir?   ben barnes kimdir? Icon_minitimeCuma Mart 27, 2009 3:04 pm

Benjamin "Ben" Barnes (d. 20 Ağustos 1981) İngiliz sinema oyuncusudur. Narnia Günlükleri:Prens Caspian filminde Prens Caspian'ı canlandırmıştır. Ayrıca Stardust ve Doctors dizisinde oynamıştır. 2010 yılında gösterime girecek Narnia Günlükleri serisinin üçüncü filminde Kral Caspian rolünü oynaması düşünülmektedir. Ben Barnes, oyunculuk kariyerine 2006 yılında başlamıştır.

Kişisel Hayatı

1981 yılında Londra'da psikiyatrist baba ve terapist anneden dünyaya gelmiştir. Londra'da Kingston University'de drama ve İngiliz Edebiyatı eğitimi almıştır ve daha sonra oyunculukta ilerlemeye başlamıştır. Kameraya aktarılmak üzere olan bir tiyatro oyununun altına imza atmışken çocukluğundan beri okuduğu ve hayran olduğu Narnia filmlerinin seçmesinin olduğunu duymuştur ve seçmelere katılmıştır. Seçmeleri kolaylıkla geçerek Prens Caspian rolü teklifini almıştır, başka bir çalışmanın altında imzası olmasına rağmen düşünmeksizin bu teklifi kabul etmiştir. Daha sonradan önceki anlaşma yaptığı yapımcılar Barnes'a dava açmayı düşünseler de bu mevzu tatlıya bağlanmıştır.
Bonthey

ben barnes kimdir? Empty
MesajKonu: Geri: ben barnes kimdir?   ben barnes kimdir? Icon_minitimePaz Nis. 25, 2010 8:56 pm

Bu bilgileri vakti zamanında ekşi sözlüğe yazmıştım.. Oradan da vikipedia'ya geçmiş ve oradan buraya...
İlginç oluyor böyle görmek.. Very Happy
http://www.harrypotyterfanifctions.net
ed_zynp
Narnia Aslanı
Narnia Aslanı
ed_zynp

ben barnes kimdir? Empty
MesajKonu: Geri: ben barnes kimdir?   ben barnes kimdir? Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 5:38 pm

vay o zaman saygım büyük çünkü gerçekten güzel bi yazı =)
Bonthey

ben barnes kimdir? Empty
MesajKonu: Geri: ben barnes kimdir?   ben barnes kimdir? Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 7:03 pm

İnsan sevince bir akötür ıcığını cıcığını öğreniyor. Smile
http://www.harrypotyterfanifctions.net

ben barnes kimdir?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ben Barnes Resimleri