Narnia Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gerçek Narnia Fanlarının sitesi...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Narnia Günlükleri Şafak Yıldızının Yolculuğu

+2
skandie_9
~NarniaFC~
6 posters
YazarMesaj
~NarniaFC~
Admin
Admin
~NarniaFC~

Narnia Günlükleri Şafak Yıldızının Yolculuğu Empty
MesajKonu: Narnia Günlükleri Şafak Yıldızının Yolculuğu   Narnia Günlükleri Şafak Yıldızının Yolculuğu Icon_minitimeÇarş. Ağus. 27, 2008 3:34 pm

Şafak Yıldızının Yolculuğu
Şafak Yıldızının Yolculuğu C. S. Lewis'in Narnia Günlükleri kitap serisine bağlı bir kitap. Lucy ve Edmund sevilmeyen kardeşleri Eustace ile beraber Narnia'da Şafak Yıldızı adı verilen Prens Kaspiyan'ın gemisi ile yedi kayıp Narnia Lordlarını ararlar.Başlarına bir sürü olay gelir. Tüccarlar tarafından kaçırılırlar.Bu yolculukta ejderhalar adasına uğrarlar ve orada mızmız kuzenleri Eustace hırsına yenilerek ejderha olmaya mahkum olur. Ama Eustace'in aklı başına gelince ejderha büyüsü kalkar.Bir Su Yılanı ile karşılaşırlar, savaşırlar ve yolculuğun en sonunda en sonunda Aslanla karşılaşırlar iki kardeş yine Dünya'ya döner Kaspiyan Ramundu'nun kızı ile evlenir ve Rilian adında bir oğlu olur.
ALINTIDIR!
http://narniafanclub.yetkinforum.com
skandie_9
Narnia Aslanı
Narnia Aslanı
skandie_9

MesajKonu: Geri: Narnia Günlükleri Şafak Yıldızının Yolculuğu   Narnia Günlükleri Şafak Yıldızının Yolculuğu Icon_minitimePerş. Eyl. 18, 2008 5:54 pm

Hmm güzel bi' kitaba benziyor. Benim okumadığım kitaplar arasında . Bir bu, birde at ve çocuk kaldı. Neyse umarım filmi de kitabı kadar güzel olur. sabırsızlıkla bekliyoruz... ( Bu arada galiba William ve Anna bu filmde oynamıyacakmış bilgisi olan var mı?)

En son skandie_9 tarafından Cuma Kas. 14, 2008 1:55 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ForeverFour
Moderatör
Moderatör
ForeverFour

MesajKonu: Geri: Narnia Günlükleri Şafak Yıldızının Yolculuğu   Narnia Günlükleri Şafak Yıldızının Yolculuğu Icon_minitimePerş. Eyl. 18, 2008 6:08 pm

skandie_9 demiş ki:
Hmm gusel bir kitaba benziyor. Benim okumadığım kitaplar arasında . Bir bu, birde at ve çocuk kaldı. Neyse umarım filmi de kitabı kadar güzel olur. sabırsızlıkla bekliyoruz... ( bu arada galiba William ve Anna bu filmde oynamıyacakmış bilgisi olan var mı?) İyi forumlar...

Evet..Fazla bi rolleri yok..Daha çok Edmund, Lucy, Caspian ve Eustace(kuzenleri) başından geçiyor..

En son ForeverFour tarafından Perş. Eyl. 18, 2008 7:08 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
skandie_9
Narnia Aslanı
Narnia Aslanı
skandie_9

MesajKonu: Geri: Narnia Günlükleri Şafak Yıldızının Yolculuğu   Narnia Günlükleri Şafak Yıldızının Yolculuğu Icon_minitimePerş. Eyl. 18, 2008 6:58 pm

ForeverFour demiş ki:
skandie_9 demiş ki:
Hmm gusel bir kitaba benziyor. Benim okumadığım kitaplar arasında . Bir bu, birde at ve çocuk kaldı. Neyse umarım filmi de kitabı kadar güzel olur. sabırsızlıkla bekliyoruz... ( bu arada galiba William ve Anna bu filmde oynamıyacakmış bilgisi olan var mı?) İyi forumlar...

Evet..Fazla bi rolleri yok..Daha çok Edmund, Lucy, Caspian ve Eustace(kuzenleri) başından geçiyor..

hmm teşekürrler...
ed_zynp
Narnia Aslanı
Narnia Aslanı
ed_zynp

MesajKonu: yha!   Narnia Günlükleri Şafak Yıldızının Yolculuğu Icon_minitimePerş. Mart 19, 2009 3:09 pm

ben caspianı hiç sevmiyorum.. üstelik susanı seviyor sanıyordum ama o başka biriyle evlendi Sad
will_6
Narnia Aslanı
Narnia Aslanı
will_6

MesajKonu: Geri: Narnia Günlükleri Şafak Yıldızının Yolculuğu   Narnia Günlükleri Şafak Yıldızının Yolculuğu Icon_minitimeC.tesi Mart 21, 2009 7:33 pm

Ben hiç bir kitabını okumadım ama filmlerini(oda aslan cadı ve dolap ve caspian) izledim.Bunda neden yoklar ama yaaaa...(Anna ile Wİlliam)
ForeverFour
Moderatör
Moderatör
ForeverFour

MesajKonu: Geri: Narnia Günlükleri Şafak Yıldızının Yolculuğu   Narnia Günlükleri Şafak Yıldızının Yolculuğu Icon_minitimePtsi Mart 23, 2009 6:55 pm

Anna, anne babasıyla -yanılmıyorsam Amerika'ya- tatile gidiyor.
William ise Profesörün yanına çalışmaya...

Hatırladığım kadarıyla böyleydi...(:
ed_zynp
Narnia Aslanı
Narnia Aslanı
ed_zynp

MesajKonu: Geri: Narnia Günlükleri Şafak Yıldızının Yolculuğu   Narnia Günlükleri Şafak Yıldızının Yolculuğu Icon_minitimeCuma Mart 27, 2009 7:19 pm

tatili hatırlamıyurum ama profesöre çalışmaya gittiğini hatırlıyorum.. SmileSmile

ed ve lu da yengelerinin yanına gidiyor neyse daha fazla konuşmayalım bu konuda heyecanı kaçmasın =)
"Cevher"

Narnia Günlükleri Şafak Yıldızının Yolculuğu 62-50

MesajKonu: Geri: Narnia Günlükleri Şafak Yıldızının Yolculuğu   Narnia Günlükleri Şafak Yıldızının Yolculuğu Icon_minitimeÇarş. Kas. 25, 2009 1:30 pm

Prens caspian bölümünde zaten Bir daha gelemiyeceksiniz diyor ama sanırım Son savaşda geliyorlar Very Happy

Narnia Günlükleri Şafak Yıldızının Yolculuğu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-