Narnia Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gerçek Narnia Fanlarının sitesi...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Narnia Günlükleri Prens Caspian

+6
wiLLia[m]eRve
KutupYıldızı
ForeverFour
barancayci
*NARNİA*
~NarniaFC~
10 posters
YazarMesaj
~NarniaFC~
Admin
Admin
~NarniaFC~

Narnia Günlükleri Prens Caspian Empty
MesajKonu: Narnia Günlükleri Prens Caspian   Narnia Günlükleri Prens Caspian Icon_minitimeÇarş. Ağus. 27, 2008 4:54 pm

Tür : Macera / Fantastik
Gösterim Tarihi : 11 Temmuz 2008
Yönetmen : Andrew Adamson
Senaryo : Andrew Adamson , Christopher Markus , Stephen McFeely , C.S. Lewis (Kitap)
Müzik : Harry Gregson-Williams
Yapım : 2007, İngiltere / ABD

Oyuncular

Georgie Henley (Lucy Pevensie) , Skandar Keynes (Edmund Pevensie) , William Moseley (Peter Pevensie) , Anna Popplewell (Susan Pevensie) , Ben Barnes (Prens Caspian) , Sergio Castellitto (Kral Miraz) , Peter Dinklage (Trumpkin)

Narnia’nın büyülü dünyasında zaman bizim dünyamızdan daha hızlı akmaktadır. Bu nedenle tren istasyonundan hareket eden Pevensey kardeşler kendilerini bir sonraki durak olan Büyücü Kral Miraz’ın hüküm sürdüğü adada bulurlar. Şeytani ruhlu bu kralı devirebilmek ve Narnia’nın güzel günlerini geri getirebilmek için adanın genç prensi Caspian ile birlikte güçlü Aslan’la ittifak yaparlar.

ALINTIDIR!

En son ~NarniaFC~ tarafından Ptsi Eyl. 29, 2008 4:10 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://narniafanclub.yetkinforum.com
*NARNİA*
Moderatör
Moderatör
*NARNİA*

MesajKonu: Geri: Narnia Günlükleri Prens Caspian   Narnia Günlükleri Prens Caspian Icon_minitimePaz Eyl. 07, 2008 3:57 pm

Çok güzel bir filmdi
http://narniafanclub.yetkinforum.com
barancayci

MesajKonu: Geri: Narnia Günlükleri Prens Caspian   Narnia Günlükleri Prens Caspian Icon_minitimePerş. Eyl. 11, 2008 8:24 pm

SİLİNDİ!
ForeverFour
Moderatör
Moderatör
ForeverFour

MesajKonu: Geri: Narnia Günlükleri Prens Caspian   Narnia Günlükleri Prens Caspian Icon_minitimeCuma Eyl. 12, 2008 12:52 pm

Bu tür paylaşımlar yasak!..
KutupYıldızı

KutupYıldızı

MesajKonu: Geri: Narnia Günlükleri Prens Caspian   Narnia Günlükleri Prens Caspian Icon_minitimePerş. Eyl. 18, 2008 5:58 pm

Çok güzel bir filmdi bence... Very Happy
wiLLia[m]eRve
Narnia Aslanı
Narnia Aslanı
wiLLia[m]eRve

MesajKonu: Geri: Narnia Günlükleri Prens Caspian   Narnia Günlükleri Prens Caspian Icon_minitimeCuma Şub. 20, 2009 3:53 pm

Kesinlikle...

Sinemadan çıktım..büyülenmiş gibiydi..hemen koşup dvd'sini almak istedim ama tabi yeni olduğu için o zamanlar daha yoktu..1 ay falan bekledim... vee sonunda amacıma ulaştım Smile sunny
http://to-narnia.bestforumonline.com
ed_zynp
Narnia Aslanı
Narnia Aslanı
ed_zynp

MesajKonu: çok güzel :)   Narnia Günlükleri Prens Caspian Icon_minitimePerş. Mart 19, 2009 2:55 pm

ben çok ama çok sevdim Smile bence en güzel kitap ve film (narnia günlükleri arasından) ben tv de izledim ve hemen pcye indirdim. paylaşım için saolun.
anTißi0diqh_naRnia

anTißi0diqh_naRnia

MesajKonu: Geri: Narnia Günlükleri Prens Caspian   Narnia Günlükleri Prens Caspian Icon_minitimePaz Nis. 19, 2009 3:35 pm

~NarniaFC~ demiş ki:
Tür : Macera / Fantastik
Gösterim Tarihi : 11 Temmuz 2008
Yönetmen : Andrew Adamson
Senaryo : Andrew Adamson , Christopher Markus , Stephen McFeely , C.S. Lewis (Kitap)
Müzik : Harry Gregson-Williams
Yapım : 2007, İngiltere / ABD

Oyuncular

Georgie Henley (Lucy Pevensie) , Skandar Keynes (Edmund Pevensie) , William Moseley (Peter Pevensie) , Anna Popplewell (Susan Pevensie) , Ben Barnes (Prens Caspian) , Sergio Castellitto (Kral Miraz) , Peter Dinklage (Trumpkin)

Narnia’nın büyülü dünyasında zaman bizim dünyamızdan daha hızlı akmaktadır. Bu nedenle tren istasyonundan hareket eden Pevensey kardeşler kendilerini bir sonraki durak olan Büyücü Kral Miraz’ın hüküm sürdüğü adada bulurlar. Şeytani ruhlu bu kralı devirebilmek ve Narnia’nın güzel günlerini geri getirebilmek için adanın genç prensi Caspian ile birlikte güçlü Aslan’la ittifak yaparlar.

ALINTIDIR!
Narnia 3 2010 da çıkcak di' mi xD iple çekiyorum 2010 u xD

En son ForeverFour tarafından Salı Nis. 21, 2009 1:31 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : Biraz daha dikkat...)
holly_blair

holly_blair

MesajKonu: Geri: Narnia Günlükleri Prens Caspian   Narnia Günlükleri Prens Caspian Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 1:42 am

film güzeldi beni hiç sıkmadı hatta 2 kere sinemada izledim Very Happy Narnia Günlükleri Prens Caspian 903314 gerçekten güzeldi Very Happy ve 3. filmin çıkışı 2010' da yazıyor ama ne prova yaptıklarını ne de çekim yaptıklarını duydum No her neyse oyuncuların sitelerinde gözüküyor Very Happy gösterime girecektir mutlaka Very Happy cheers
claw
Acemi Narnialı
Acemi Narnialı
claw

MesajKonu: Geri: Narnia Günlükleri Prens Caspian   Narnia Günlükleri Prens Caspian Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 10:12 am

filme bayıldım çok güzeldi umarım 3 daha güzel olur

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» narnia 2 prince caspian soundtrack